Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przeloty, transfery, parkingi, hotele

Dbając o komfort naszych Klientów pomagamy w organizacji dojazdu do/z portu dokonując rezerwacji przelotów, transferów,  parkingów i hoteli.

Przeloty: Na życzenie Klientów przygotowujemy propozycje przelotów. Wystarczy podać z jakiego miasta w Polsce lub w innym kraju chcielibyście Państwo rozpocząć podróż samolotem, a my zadbamy o odpowiedni przelot. Proponowane przeloty uwzględniają godziny wypłynięcia i przypłynięcia statku, czas potrzebny na zaokrętowanie i wyokrętowanie oraz na dojazd z lotniska do portu i z portu na lotnisko. Niekiedy, ze względu na zbyt późne godziny przylotów w dniu rozpoczęcia rejsu, konieczne będzie zarezerwowanie noclegu przed rejsem.

Transfery: Podróżnych, którzy chcieliby zostać odebrani z lotniska i dowiezieni do portu oraz/lub odebrani z portu i dowiezieni na lotnisko, zachęcamy do wykupienia transferów. Transfery przed lub po rejsie organizowane są w określonych przez linie żeglugowe godzinach. Transport odbywa się komfortowymi autokarami lub samochodami osobowymi w zależności od ilości zgłoszonych osób. Cena transferu uzależniona jest od odległości między lotniskiem a portem (od 15 Euro/os. lub 15 USD/os. w jedną stronę). Przy zakupie transferu należy wziąć pod uwagę godziny przylotu i wylotu samolotu.
Uwaga: Przy rejsach rozpoczynających się z Savony czy Genui linie żeglugowe proponują również transfery z/na lotniska w Mediolanie (Malpensa lub Linate). Przy rejsach rozpoczynających się z Civitavecchii organizowane są transfery z/na lotnisko w Rzymie (Fiumicino).

Parking w porcie: W przypadku własnego dojazdu samochodem proponujemy Klientom rezerwację parkingu w porcie na czas trwania rejsu. Koszt parkingu za jedną dobę wynosi ok. 10 Euro za samochód osobowy.  Płatność za parking pobierana jest na miejscu w momencie pozostawienia samochodu. Obowiązuje wyłącznie płatność gotówką.

Hotele: Linie żeglugowe oferują również noclegi w hotelach 4* przed i po rejsie (od 1 do 4 nocy). Kilkudniowy pobyt w miejscu rozpoczęcia czy zakończenia rejsu jest doskonałą okazją do zwiedzania i wypoczynku. Cena noclegu uzależniona jest od ilości osób w pokoju oraz ilości noclegów. Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w hotelu wraz z transferem z hotelu do portu oraz po rejsie z portu do hotelu. Chęć zarezerwowania noclegu przed czy po rejsie prosimy zgłaszać przy dokonywaniu rezerwacji rejsu.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK