Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niebieska Mila zwycięzcą po raz trzeci z rzędu

Kolejny rok minął i Niebieska Mila zdobyła następną prestiżową nagrodę. Linia żeglugowa MSC uhonorowała nasze biuro trzecią z rzędu nagrodą za największą sprzedaż rejsów online w Polsce. W czasie rejsu statkiem MSC Fantasia 13.11 - 16.11.2016 roku dla najlepszych na świecie partnerów linii żeglugowej MSC odebraliśmy statuetkę z rąk dyrektora MSC Cruises.

Dziękujemy Klientom Niebieskiej Mili za nieustające wsparcie. To dzięki Wam odnosimy co roku sukcesy. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w organizowaniu niezwykłych wakacji dla naszych klientów z Polski i zagranicy.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Niebieskiej Mili

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK