Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bezpieczeństwo finansowe Klientów
Biura Podróży Niebieska Mila

Biuro Podróży Niebieska Mila jest organizatorem turystyki i pośrednikiem turystycznym wpisanym do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod nr 384.

Biuro Podróży Niebieska Mila posiada gwarancję ubezpieczeniową organizatora turystyki i pośrednika turystycznego na sumę gwarancyjną 3 420 000,00 PLN - gwarancja nr M 208692 w Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Powyższa gwarancja ubezpieczeniowa stanowi podstawę finansowej ochrony naszych Klientów w razie niewykonania przez Biuro Podróży Niebieska Mila zobowiązań wynikających z umów zawartych z Klientami.

Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Certyfikat ubezpieczeniowy Signal Iduna 2017/18

Potwierdzenie naszego zezwolenia na prowadzenie działalności organizatora turystyki i pośrednika turystycznego oraz zawarcia umowy gwarancji ubezpieczeniowej z Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. możecie Państwo uzyskać w Centralnym Rejestrze Zezwoleń Ministerstwa Gospodarki pod adresem:

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK