Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Przeloty, transfery, parking

Wszystkie rejsy oferowane przez Biuro Podróży Niebieska Mila są imprezami turystycznymi z dojazdem własnym. Nasze biuro nie organizuje transportu do miejsca rozpoczęcia rejsu i powrotu do Polski po jego zakończeniu. Dbając o komfort naszych Klientów chętnie pomagamy w znalezieniu optymalnej możliwości dojazdu do/z portu oraz służymy pomocą przy dokonywaniu rezerwacji przelotów, transferów i parkingów.

Przeloty: Na życzenie Klientów pomagamy w wyborze optymalnego połączenia lotniczego. Wskazane przez nas przeloty uwzględniają godziny wypłynięcia i przypłynięcia statku, czas potrzebny na zaokrętowanie i wyokrętowanie oraz na dojazd z lotniska do portu i z portu na lotnisko. Niekiedy, ze względu na zbyt późne godziny przylotów w dniu rozpoczęcia rejsu, konieczne będzie zarezerwowanie noclegu przed rejsem.

Transfery: Podróżnych, którzy chcieliby zostać odebrani z lotniska i dowiezieni do portu oraz/lub odebrani z portu i dowiezieni na lotnisko, zachęcamy do rezerwacji transferów. Transfery odbywają się komfortowymi autokarami lub samochodami osobowymi, w zależności od ilości zgłoszonych osób, w określonych przez linie żeglugowe godzinach. Cena transferu uzależniona jest od odległości między lotniskiem a portem (od 15 Euro/os. lub 15 USD/os. w jedną stronę). Przy zakupie transferu należy wziąć pod uwagę godziny przylotu i wylotu samolotu.
Uwaga: Do rejsów rozpoczynających się z Savony czy Genui linie żeglugowe proponują transfery z/na lotniska w Mediolanie (Malpensa lub Linate). Przy rejsach z Civitavecchii istnieje możliwość zarezerwowania transferu z/na lotnisko w Rzymie (Fiumicino). Do rejsów rozpoczynających się w Trieście można wykupić transfer z/na lotnisko w Wenecji.

Parking w porcie: W przypadku dojazdu samochodem istnieje możliwość rezerwacji parkingu w porcie na czas trwania rejsu. Koszt parkingu za samochód osobowy za jedną dobę wynosi ok. 10 Euro. Płatność za parking pobierana jest na miejscu w momencie pozostawienia samochodu. Na większości parkingów obowiązuje płatność wyłącznie gotówką.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK