Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Star Clipper

liczba żagli - 21
powierzchnia żagli - 3365 m2
liczba pasażerów - 170

Star Clipper jest repliką dawnych kliprów, które obecnie pływają po ciepłych morzach. Na pokładzie tego niepowtarzalnego żaglowca, goście odkryją uroki żeglowania. Rejs Star Clipper'em jest polecany szczególnie osobom, które uwielbiają komfort połączony z tradycją i romantycznym wystrojem dawnych żaglowców. Jego wnętrze jest klasycznie urządzone - w każdym zakątku pokładu spotkają się Państwo z mahoniowym drewnem i połyskującym mosiądzem.

Atrakcje statku Star Clipper

- restauracja

- 2 bary

- 2 baseny

- wieczorki taneczne

- dyskoteka na pokładzie

- biblioteka

- butiki

- punkt medyczny

- sala konferencyjna dla 30 osób

Rodzaje kabin na statku Star Clipper

Category 6 - to wewnętrzna kabina o powierzchni 9 m2, wyposażona w piętrowe łóżko oraz łazienkę z prysznicem, klimatyzację, radio pokładowe, telefon do wewnętrznego użytku, sejf oraz telewizor.

Category 5 - to kabina zewnętrzna lub wewnętrzna, o powierzchni 11 m2, wyposażona jest w łazienkę z prysznicem, łóżka - ich rodzaj zależy od położenia kabiny (dwuosobowe lub dwa jednoosobowe), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do wewnętrznego użytku, sejf oraz telewizor.

Category 4 - zewnętrzna kabina o powierzchni 11 m2, wyposażona jest w łazienkę z prysznicem, łóżka - ich rodzaj zależy od położenia kabiny (dwuosobowe lub dwa jednoosobowe oraz dodatkowe łóżko rozkładane), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do wewnętrznego użytku, sejf oraz telewizor.

Category 3 - zewnętrzna kabina o powierzchni 11 m2, wyposażona jest w łazienkę z prysznicem, łóżka - ich rodzaj zależy od położenia kabiny (dwuosobowe lub dwa jednoosobowe oraz dodatkowe łóżko rozkładane), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do wewnętrznego użytku, sejf oraz telewizor.

Category 2 - zewnętrzna kabina o powierzchni 12 m2, wyposażona jest w łazienkę z prysznicem, łóżka - ich rodzaj zależy od położenia kabiny (dwuosobowe lub dwa jednoosobowe oraz dodatkowe łóżko rozkładane), klimatyzację, radio pokładowe, telefon do wewnętrznego użytku, sejf oraz telewizor.

Category 1 - luksusowa kabina zewnętrzna o powierzchni 14 m2, wyposażona w dwa jednoosobowe łóżka, które można złączyć w jedno łoże dwuosobowe, łazienkę z wanną z masażem oraz mini bar, klimatyzację, radio pokładowe, telefon do wewnętrznego użytku, sejf oraz telewizor.

Owner's Cabin - jest to luksusowy zewnętrzny pokój o powierzchni 21 m2, znajduje się w nim dwuosobowe łóżko, kącik kawowy, minibar oraz łazienka z wanną z masażem, klimatyzacja, radio pokładowe, telefon do wewnętrznego użytku, sejf oraz telewizor.

Galeria zdjęć statku Star Clipper

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK