Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Silver Wind

rok budowy - 1994/1995
liczba pasażerów - 296

Silver Wind w pierwszą podróż wypłynął w 1995 roku. Podobnie jak Silver Cloud jest doskonałym przykładem włoskiego stylu, który nie zna kompromisów. Goście na pokładzie otoczeni są najlepszą opieką (obowiązuje standard 5,5*). Jest on jednym z mniejszych statków i tak jak Silver Cloud na swój pokład może zabrać wraz z członkami załogi 508 osób. Ze względu na małe gabaryty podobnie jak trzy pozostałe statki, Silver Wind może wpływać do mniejszych portów, co podnosi atrakcyjność oferty Silersea. A jeżeli zostanie to połączone z niezaprzeczalną atmosferą luksusu i prywatności jaką otoczeni zostaną podróżni, którzy zdecydują się na podróż jej statkami - efekt jest gwarantowany.

Na pokładzie Silver Wind, jak również pozostałych statków floty Silversea, wszystkie kabiny są typu suites i posiadają panoramiczne okna, które zapewniają niezapomniany widok w trakcie podróży. 80% apartamentów ma prywatne werandy wyposażone w meble wypoczynkowe. Na pokładach Silversea wyruszając w daleki rejs można poczuć atmosferę domowego ciepła. Goście mogą rozkoszować się doskonałą i bogatą ofertą kulinarną na najwyższym światowym poziomie. Dodatkowo na wszystkich pasażerów czeka bardzo wiele atrakcji, które zostały dokładnie zaplanowane z włoską finezją i elegancją.

Atrakcje statku Silver Wind

- 4 restauracje

- bary

- basen

- jacuzzi

- kasyno

- koncerty muzyki klasycznej

  i przedstawienia teatralne

- muzyka na żywo

  i przedstawienia kabaretowe

- występy folklorystyczne

  w wykonaniu miejscowych

  wykonawców

- wieczorki taneczne

- fitness center

  (sauna, joga , medytacje)

- salon odnowy biologicznej SPA

  uznany za “Najlepszy na świecie”

  salon SPA na morzu

- salon fryzjerski i kosmetyczny
- butiki  (sklepy jubilerskie,

  perfumerie)

- biblioteka

  (duży wybór książek i filmów)

- internet cafe

- sala widokowa

- sala konferencyjna

Rodzaje kabin na statku Silver Wind

Statki Silversea zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić podróżnym jak najwięcej przestrzeni zarówno w części mieszkalnej, jak i ogólnodostępnej, jednocześnie zapewniając jak najwięcej prywatności. Dlatego też liczba gości na pokładzie Silversea jest relatywnie niska w stosunku do dużych, rejsowych statków. Zakwaterowanie na wszystkich czterech statkach jest na najwyższym poziomie. Wszystkie kabiny zostały urządzone z wielkim smakiem i finezją. Apartamenty dostępne na statkach Silversea zapewnią przestrzeń i luksus najbardziej wymagającym podróżnym.

W każdym apartamencie goście znajdą urządzenia i wyposażenie najwyższej jakości. Niezależnie od rozmiaru kabiny, wszystkie apartamenty mają marmurową łazienkę z wanną. 80% kabin posiada wykonane z drewna tekowego werandy wyposażone w meble wypoczynkowe, gdzie można usiąść i zjeść śniadanie czy po prostu odpocząć. Bez względu na to czy w danej kabinie znajduje się weranda, wszystkie pokoje posiadają duże, panoramiczne okna, przez które można podziwiać wspaniałe krajobrazy pojawiające się za oknem. W każdym apartamencie podróżni znajdą przygotowaną na powitanie schłodzoną butelkę szampana np. Pommary z możliwością powtórzenia zamówienia (bez opłaty), a także świeże kwiaty i owoce. W apartamentach znajdują się szafki z napojami i winami, uzupełniane codziennie w miarę potrzeby (usługa gratis). Wszystkie łazienki wyposażone zostały w suszarki i kosmetyki: mydła, szampony, balsamy renomowanych firm np. Acqua di Parma. Ponadto na gości czekają szlafroki, pantofle, wybór poduszek i doskonałej jakości bawełniana pościel. Apartamenty są sprzątane dwa razy dziennie. Do dyspozycji gości jest 24-godzinna obsługa.

Vista Suite - najmniejsze z kabin (22 m2) posiadają duże panoramiczne okno. W kabinie znajduje się sypialnia z jednym podwójnym łóżkiem (queen-size bed) lub dwoma bliźniaczymi lóżkami oraz część wypoczynkowa. Kabina wyposażona jest w telewizor z odbiorem telewizji satelitarnej, DVD, telefon, biurko, toaletkę. W marmurowej łazience znajduje się wanna. Przestrzenna szafa zapewni wystarczającą ilość miejsca na rozpakowanie bagażu. Niektóre apartamenty tego typu są przeznaczone dla 3 osób.

Veranda / Midship Veranda - to jedne z mniejszych, ale bardzo wygodnych kabin (27 m2) z werandą (4,5 m2) wyposażoną w meble wypoczynkowe. W kabinie znajduje się część sypialna z jednym podwójnym łóżkiem (queen-size bed) lub dwoma bliźniaczymi łóżkami, a także kącik kawowy. Do dyspozycji gości jest telewizor z odbiorem telewizji satelitarnej, DVD, telefon. W apartamencie znajduje się biurko, toaletka, pojemna szafa i marmurowa łazienka z wanną. Niektóre apartamenty tego typu są przeznaczone dla 3 osób.

Silver Suite - jest to bardzo wygodny apartament (50 m2) z werandą (8 m2) wyposażoną w meble wypoczynkowe. Podróżni, którzy wybiorą Silver Suite będą mieć do dyspozycji jedną sypialnię, w której znajduje się jedno podwójne łóżko (queen-size bed) lub dwa bliźniacze łóżka. W tym apartamencie znajduje się część wypoczynkowa, jadalnia oraz marmurowa łazienka z wanną. Do dyspozycji gości jest telewizor z odbiorem telewizji satelitarnej, DVD, telefon. W apartamencie znajduje się biurko, toaletka, pojemna szafa z lustrem, ekspres do kawy Lavazza. Dodatkowo apartament wyposażony jest w rozkładaną sofę - możliwość zakwaterowania dodatkowej trzeciej osoby.

Owner's Suite - są to przestronne i eleganckie apartamenty (77 m2) z werandą (8,5 m2) wyposażoną w meble wypoczynkowe. Tego typu kabiny występują w dwóch wersjach: z jedną lub dwiema sypialniami, w których znajduje się jedno podwójne łóżko (queen-size bed) lub dwa osobne łóżka (w zależności od kombinacji). W apartamencie wydzielone są dwie przestronne części: wypoczynkowa i jadalna. Do dyspozycji gości jest telewizor z dostępem do kanałów filmowych i DVD. W apartamencie znajduje się biurko, toaletka, pojemna szafa z lustrem, ekspres do kawy Lavazza, sejf, telefon. W tego typu apartamencie są dwie marmurowe łazienki, w tym jedna z jacuzzi. Goście obsługiwani będą przez kamerdynera. Dodatkowo podróżni mają możliwość korzystania z bezpłatnego serwisu prania (usługa nie obejmuje czyszczenia chemicznego).

Royal Suite - to przestronny i jak wszystkie pozostałe kabiny bardzo elegancki apartament (96 m2) z dwiema werandami (12 m2), które są wyposażone w meble wypoczynkowe. Royal Suite dostępny jest w wersji z jedną lub dwiema sypialniami, posiadającymi jedno podwójne łóżko (queen-size bed) bądź dwa bliźniacze łóżka. W apartamencie znajdują się dwie części: wypoczynkowa i jadalna. Do dyspozycji gości jest telewizor z dostępem do kanałów filmowych i DVD. W apartamencie znajduje się biurko, telefon, toaletka, sejf, pojemna szafa z lustrem, ekspres do kawy Lavazza. W tego typu apartamencie występują dwie marmurowe łazienki, w tym jedna z jacuzzi. Goście obsługiwani będą przez kamerdynera. Podróżni mają możliwość korzystania z bezpłatnego serwisu prania (usługa nie obejmuje czyszczenia chemicznego).

Grand Suite (Rossellini Suite) - są to największe i bardzo elegancje apartamenty (122 m2) z trzema werandami (14 m2), które są wyposażone w meble wypoczynkowe. Grand Suite dostępne są w wersji z dwiema lub jedną sypialną, w której znajduje się jedno podwójne łóżko (queen-size bed) bądź dwa bliźniacze łóżka. W apartamencie wydzielone są dwie przestronne części: wypoczynkowa i jadalna. Do dyspozycji gości jest telewizor z dostępem do kanałów filmowych i DVD. W apartamencie znajduje się biurko, pojemna szafa z lustrem, toaletka, telefon, sejf, ekspres do kawy Lavazza. W tego typu apartamencie są dwie marmurowe łazienki, w tym jedna z jacuzzi. Goście obsługiwani będą przez kamerdynera. Dodatkowo podróżni mają możliwość korzystania z bezpłatnego serwisu prania (usługa nie obejmuje czyszczenia chemicznego). Wśród apartamentów Grand Suite występuje jeden szczególny - Rossellini Suite, którego wnętrze zostało zainspirowane indywidualnym stylem Isabelli Rossellini.

Galeria zdjęć statku Silver Wind

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK