Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MSC Armonia

rok budowy - 2001
liczba pasażerów - 2087

Statek MSC Armonia łączy w sobie swobodną elegancję i wytworność we włoskim stylu. Na statku można odpoczywać w komfortowych kabinach, spędzać aktywnie czas decydując się na partię mini golfa lub na jogging, a także relaksować się w salonach piękności, oglądać przedstawienia w teatrze lub próbować szczęścia w kasynie. Także młodzi pasażerowie nie zaznają co to nuda, gdyż przygotowano dla nich mnóstwo ciekawych propozycji.

Atrakcje statku MSC Armonia

- restauracje

- pizzeria

- grill

- dyskoteka

- baseny

- jacuzzi

- basenik dla dzieci

- teatr

- kasyno

- salon gier karcianych

- klug miłosników cygar

- trasa do joggingu

- mini golf

- boisko do koszykówki

  i siatkówki

- salon gier video

- klub dla dzieci

- centrum fitness

- centrum odnowy biologicznej

  (sauna, masaże)

- salon piękności

- biblioteka

- kafejka internetowa

- galeria butików

- centrum biznesowe

  i sale konferencyjne

Rodzaje kabin na statku MSC Armonia

Inside Cabins - to kabiny wewnętrzna o metrażu 13 m2. Na życzenie klientów dwa pojedyncze łóżka mogą zostać połączone w jedno duże. W kabinach znajduje się telewizor, telefon, sejf, oraz mini bar. Łazienki wyposażone są w umywalkę, prysznic, i WC. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Outside Cabins - to kabiny z oknem o metrażu 13 m2. Wyposażenie stanowią dwa pojedyncze łóżka, które na życzenie klientów mogą zostać połączone w jedno duże. W kabinach znajduje się telewizor, telefon, sejf, oraz mini bar. Łazienki posiadają umywalkę, prysznic i WC. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Outside Cabins with Balcony - to kabiny z prywatnym balkonem. Na ich wyposażeniu znajdują się dwa pojedyncze łóżka, które na życzenie klientów mogą zostać połączone w jedno duże. Klienci mają do swojej dyspozycji telewizor, telefon oraz mini bar. Łazienki wyposażone są w umywalkę, prysznic, WC oraz suszarkę do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Family Suites without Balcony - to apartamenty rodzinne o metrażu 22 m2 z oknem. Składają się one z dwóch osobnych pomieszczeń, w tym jedno przygotowanego specjalnie dla dzieci. Ponadto w apartamencie mieści się przestronna szafa, sejf, mini bar, telewizor i telefon. Łazienka wyposażona jest w umywalkę, prysznic, WC oraz suszarkę do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Suites with Balcony - to ekskluzywne apartamenty o powierzchni 22 m2 z prywatnym balkonem. Składają się z sypialni z podwójnym łóżkiem i części wypoczynkowej. Na ich wyposażeniu znajduje się przestronna szafa, sejf, mini bar, telewizor i telefon. Łazienka wyposażona jest w umywalkę, wannę, WC oraz suszarkę do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (za dodatkową opłatą).

Galeria zdjęć statku MSC Armonia

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK