Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Costa Favolosa

rok budowy - 2011
liczba pasażerów - 3800

Costa Favolosa lśni na morzu jak zaczarowany zamek. Kryształy, marmury, onyks i alabaster to cenne materiały dodające wnętrzu statku elegancji i niezwykłego klimatu. Świetliste i opalizujące gigantyczne atrium, niekończące się krople kryształu Swarovskiego w Salonie Party oraz granitowe dekoracje w restauracji Club Favolosa - nic na statku nie jest przypadkowe. Na Costa Favolosa można podziwiać ponad 400 dzieł sztuki oraz ponad 6000 reprodukcji. To miejsce idealne dla osób, które lubią być otoczone pięknymi przedmiotami. Na pokładzie pływającego "zamku" poza eleganckimi restauracjami, barami z muzyką na żywo i komfortowymi kabinami, zaprojektowano również specjalne miejsca do udanej zabawy: kino 4D, symulator Grand Prix, wirtualny golf. Ponadto, tak jak na pozostałych statkach linii żeglugowej Costa, goście mogą spędzić miły wieczór w 3-poziomowym teatrze, w kasynie lub na dyskotece. Linia Costa nie zapomniała oczywiście o najmłodszych. Dla dzieci przygotowany jest kolorowy klub, bajeczna wodna kraina z basenem - Acqua Park, najnowszej generacji salon gier video PlayStation.

Atrakcje statku Costa Favolosa

- restauracje

- bary

- dyskoteki

- 3 baseny

- 5 jacuzzi

- ekran filmowy na pokładzie
  z basenami

- basen dla dzieci

- Acqua Park dla dzieci
  ze zjeżdżalnią

- sala gier karcianych

- teatr

- kasyno

- kino 4-D

- dyskoteka

- klub zabaw dla dzieci

- salon gier video

- symulator gry w golfa

- boisko do mini-golfa

- boisko sportowe

- trasa do joggingu i tor do jazdy
  na wrotkach

- centrum fitness

- centrum odnowy biologicznej

  (sauna, masaże)

- salon piękności

- fryzjer

- galeria sklepów wolnocłowych

- biblioteka

- kafejka internetowa

- kapliczka

- sala konferencyjna

Rodzaje kabin na statku Costa Favolosa

Inside - klimatyzowane kabiny wewnętrzne o pow. ok. 14m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Outside z oknem - klimatyzowane kabiny z oknem o pow. ok.18m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Outside z balkonem - klimatyzowane kabiny z balkonem o pow. ok. 20 - 24 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Apartamenty Mini Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. ok. 26 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, sofa, stolik, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Apartamenty Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. ok. 31 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, sofa, stolik, dwa fotele, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Apartamenty Grand Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. ok. 42 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, sofa, stolik, dwa fotele, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Na statku dostępne są kabiny oraz apartamenty Samsara. Są to ekskluzywne kabiny z bezpośrednim dostępem do Samsara Spa. Goście, którzy wybiorą kabiny Samsara otrzymują w cenie kabiny: pakiet zabiegów relaksacyjno-pielęgnacyjnych, Welcome Ritual, szlafrok i pantofle, komplet specjalnych akcesoriów do kąpieli, filtr do oczyszczającej kąpieli, wagę, telewizor o płaskim ekranie, wybór herbat do przygotowania w kabinie. Goście z kabin Samsara mają możliwość korzystania z restauracji Samsara, która oferuje duży wybór dań tzw. "zdrowej żywności".

Samsara Inside - klimatyzowane kabiny wewnętrzne o pow. ok. 14 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Samsara Outside z balkonem - klimatyzowane kabiny z balkonem o pow. ok. 20 m2. W ramach wyposażenia: dwa łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Samsara Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. ok. 31 m2. Wyposażone są w dwa łóżka pojedyncze lub jedno duże podwójne, sofę, stolik, fotel, telefon, telewizję satelitarną, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Samsara Grand Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. ok. 42 m2. Wyposażone są w dwa łóżka pojedyncze lub jedno duże podwójne, sofę, stolik, fotel, telefon, telewizję satelitarną, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Galeria zdjęć statku Costa Favolosa

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK