Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Costa Fascinosa

rok budowy - 2012
liczba pasażerów - 3800

Costa Fascinosa swój chrzest odbyła 5 maja 2012 roku w Wenecji. Zaprojektowana została z myślą o najsłynniejszych produkcjach kinowych i teatralnych. Wizerunki światowej klasy aktorów na pokładzie statku przypominają minione czasy i najwybitniejsze dzieła. Dzięki niezwykłym dekoracjom na Costa Fascinosa można poczuć się jak prawdziwa gwiazda filmowa. Otoczeni troskliwą opieką obsługi, wśród przepychu mieniących się świateł, Goście mogą w pełni odczuć korzyści z podróży luksusowym statkiem pasażerskim. Aby dotknąć magii kina wystarczy wybrać rejs na Costa Fascinosa - statku pełnym uroku i uwodzenia.

Atrakcje statku Costa Fascinosa

- restauracje

- bary

- dyskoteki

- 3 baseny

- 5 jacuzzi

- ekran filmowy na pokładzie
  z basenami

- basen dla dzieci

- Acqua Park dla dzieci
  ze zjeżdżalnią

- sala gier karcianych

- teatr

- kasyno

- kino 4-D

- dyskoteka

- klub zabaw dla dzieci

- salon gier video

- symulator gry w golfa

- boisko do mini-golfa

- boisko sportowe

- trasa do joggingu i tor do jazdy
  na wrotkach

- centrum fitness

- centrum odnowy biologicznej

  (sauna, masaże)

- salon piękności

- fryzjer

- galeria sklepów wolnocłowych

- biblioteka

- kafejka internetowa

- kapliczka

- sala konferencyjna

Rodzaje kabin na statku Costa Fascinosa

Inside - klimatyzowane kabiny wewnętrzne o pow. ok. 14m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Outside z oknem - klimatyzowane kabiny z oknem o pow. ok.18m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Outside z balkonem - klimatyzowane kabiny z balkonem o pow. ok. 20 - 24 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Apartamenty Mini Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. ok. 26 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, sofa, stolik, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Apartamenty Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. ok. 31 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, sofa, stolik, dwa fotele, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Apartamenty Grand Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. ok. 42 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, sofa, stolik, dwa fotele, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Na statku dostępne są kabiny oraz apartamenty Samsara. Są to ekskluzywne kabiny z bezpośrednim dostępem do Samsara Spa. Goście, którzy wybiorą kabiny Samsara otrzymują w cenie kabiny: pakiet zabiegów relaksacyjno-pielęgnacyjnych, Welcome Ritual, szlafrok i pantofle, komplet specjalnych akcesoriów do kąpieli, filtr do oczyszczającej kąpieli, wagę, telewizor o płaskim ekranie, wybór herbat do przygotowania w kabinie. Goście z kabin Samsara mają możliwość korzystania z restauracji Samsara, która oferuje duży wybór dań tzw. "zdrowej żywności".

Samsara Inside - klimatyzowane kabiny wewnętrzne o pow. ok. 14 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Samsara Outside z balkonem - klimatyzowane kabiny z balkonem o pow. ok. 20 m2. W ramach wyposażenia: dwa łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Samsara Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. ok. 31 m2. Wyposażone są w dwa łóżka pojedyncze lub jedno duże podwójne, sofę, stolik, fotel, telefon, telewizję satelitarną, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Samsara Grand Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. ok. 42 m2. Wyposażone są w dwa łóżka pojedyncze lub jedno duże podwójne, sofę, stolik, fotel, telefon, telewizję satelitarną, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane. Istnieje możliwość podłączenia w kabinie do internetu przy użyciu własnego laptopa (usługa płatna).

Galeria zdjęć statku Costa Fascinosa

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK