Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Costa Luminosa

rok budowy - 2009
liczba pasażerów - 2826

Tematem przewodnim statku Costa Luminosa jest światło. Złote przebłyski, przeźroczyste materiały, mieniące się kolory uprzyjemnią pobyt na pokładzie i wywołają niepowtarzalne wrażenia. Costa Luminosa stworzona została z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii zapewniając bezpieczeństwo i komfort podróżnym. Na statku wprowadzono dodatkowe atrakcje, które mają uprzyjemnić pobyt podczas rejsu, w tym kino 4-D, symulator Grand Prix oraz symulator do gry w golfa, dzięki którym grający poczuje się jak na prawdziwym, 18-dołkowym polu golfowym. Do niespodzianek na statku należy również nowy Club Restaurant, gdzie siedząc przy stoliku można obserwować wnętrze kuchni podświetlone jak na scenie teatralnej.

Atrakcje statku Costa Luminosa

- 4 restauracje

- 11 barów

- 2 baseny

- 4 jacuzzi

- basen dla dzieci
- telebim - olbrzymi ekran

  do projekcji filmów

- teatr

- kasyno

- dyskoteki

- kino 4-D

- pokój cygar

- klub zabaw dla dzieci

- salon gier wirtualnych

- boisko sportowe

- trasa do joggingu

- symulator do gry w golfa

- boisko do mini-golfa

- tor jazdy na wrotkach

- centrum fitness

- salon piękności

- fryzjer

- centrum odnowy biologicznej 

  (sauna, masaże)

- sklepy wolnocłowe

- biblioteka

- kafejka internetowa

- kapliczka

- sala konferencyjna

Rodzaje kabin na statku Costa Luminosa

Inside - klimatyzowane kabiny wewnętrzne o pow. 14,4 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Kabiny wewnętrzne kategorii I4 mają pow. 18,7m2.

Outside z oknem - klimatyzowane kabiny z oknem o pow. 18,0 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Kabiny z oknem kategorii E1 mają pow. 16,7m2 i posiadają ograniczony widok.

Outside z balkonem - klimatyzowane kabiny z balkonem o pow. 20,8 - 24 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów (kategoria B1 - 20,8m2, B2 - 24m2, B3, B4, B6 - 22m2, B5, B7, B8 - 23,1m2).

Apartament Mini Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. 25,4 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, sofa, stolik, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Apartament Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. 38,5 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, sofa, stolik, dwa fotele, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Apartament Panorama Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. 62,5 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, sofa, stolik, dwa fotele, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Apartament Grand Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. 52,3 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, sofa, stolik, dwa fotele, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Na statku dostępne są kabiny oraz apartamenty Samsara. Są to ekskluzywne kabiny z bezpośrednim dostępem do Samsara Spa. Goście, którzy wybiorą kabiny Samsara otrzymują w cenie kabiny: pakiet zabiegów relaksacyjno - pielęgnacyjnych, Welcome Ritual, szlafrok i pantofle, komplet specjalnych akcesoriów do kąpieli, filtr do oczyszczającej kąpieli, wybór herbat do przygotowania w kabinie. W pokojach znajdują się również waga oraz  telewizor z płaskim ekranem. Goście z kabin Samsara mają możliwość korzystania z restauracji Samsara, która oferuje duży wybór dań tzw. "zdrowej żywności".

Samsara Inside - klimatyzowane kabiny wewnętrzne o pow. 14,4 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Samsara Outside z balkonem - klimatyzowane kabiny z balkonem o pow. 22 m2. W ramach wyposażenia: dwa łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Samsara Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. 33,3 m2. Wyposażone są w dwa łóżka pojedyncze lub jedno duże podwójne, sofę, stolik, fotel, telefon, telewizję satelitarną, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Galeria zdjęć statku Costa Luminosa

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK