Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Costa Serena

rok budowy - 2007
liczba pasażerów - 3780

Costa Serena nazywana jest statkiem światła i przestrzeni. Obok Costy Concordii, Costa Serena jest jednym z największych i najdłuższych statków floty Costa. Wszystkie pokłady są niezwykle przestronne. Prestiżowy salon Spa o pow. 2100 m2 gwarantuje poczucie niebiańskiego relaksu. Luksusowe apartamenty posiadają bezpośredni dostęp do gabinetów SPA. Klienci chętni na rejs statkiem Costa Serena posiadają do wyboru ponad 500 kabin z balkonami. Na pokładzie znajduje się 13 barów oraz 5 restauracji. Wyjątkowy odpoczynek zapewniają 4 baseny, dwa z nich posiadają szklane, rozsuwane zadaszenie.

Atrakcje statku Costa Serena

- restauracje

- bary

- dyskoteki

- baseny

- jacuzzi

- basen dla dzieci

- zjeżdżalnia wodna

- telebim - olbrzymi ekran

  do projekcji filmów

- teatr

- kasyno

- klub zabaw dla dzieci

- salon gier wirtualnych

- symulator Grand Prix

- boisko sportowe

- trasa do joggingu

- centrum fitness

- salon piękności

- fryzjer

- centrum odnowy biologicznej 

  (sauna, masaże)

- sklepy wolnocłowe

- biblioteka

- kafejka internetowa

- kapliczka

- sala konferencyjna

Rodzaje kabin na statku Costa Serena

Inside - klimatyzowane kabiny wewnętrzne o pow. 13,9 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Single Inside - klimatyzowane kabiny wewnętrzne o pow. 12 m2. Kabiny przeznaczone są dla jednej osoby. W pokojach znajduje się jedno łóżko pojedyncze, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Outside z oknem - klimatyzowane kabiny z oknem o pow. 17,7 m2. W ramach wyposażenia znajdują się: dwa łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Single Outside z oknem - klimatyzowane kabiny z oknem o pow. 19,8 m2. Kabiny przeznaczone są dla jednej osoby. W pokojach znajdują się: jedno łóżko pojedyncze, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Outside z balkonem - klimatyzowane kabiny z balkonem o pow. 20,4 m2. W ramach wyposażenia: dwa łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach znajdują się prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Apartamenty Mini Suite z balkonem - eleganckie apartamenty o pow. 26,6 m2. Wyposażone są w dwa łóżka pojedyncze lub jedno duże podwójne, telefon, telewizję satelitarną, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Apartamenty Suite z balkonem - eleganckie apartamenty o pow. 31,3 m2. Wyposażone są w dwa łóżka pojedyncze lub jedno duże podwójne, sofę, telefon, telewizję satelitarną, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Apartament Grand Suite z balkonem - eleganckie apartamenty o pow. 42,4 m2. Wyposażone są w jedno duże podwójne łóżko lub dwa łóżka pojedyncze, dwuosobową sofę, telefon, telewizję satelitarną, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Na statku dostępne są kabiny oraz apartamenty Samsara. Są to ekskluzywne kabiny z bezpośrednim dostępem do Samsara Spa. Goście, którzy wybiorą kabiny Samsara otrzymują w cenie kabiny: pakiet zabiegów relaksacyjno - pielęgnacyjnych, Welcome Ritual, szlafrok i pantofle, komplet specjalnych akcesoriów do kąpieli, filtr do oczyszczającej kąpieli, wybór herbat do przygotowania w kabinie. W pokojach znajdują się również waga oraz  telewizor z płaskim ekranem. Goście z kabin Samsara mają możliwość korzystania z restauracji Samsara, która oferuje duży wybór dań tzw. "zdrowej żywności".

Samsara Inside - klimatyzowane kabiny wewnętrzne o pow. 13,9 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Samsara Outside z oknem - klimatyzowane kabiny z oknem o pow. 20,9 m2. W ramach wyposażenia: dwa łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Samsara Outside z balkonem - klimatyzowane kabiny z balkonem o pow. 20,4 m2. W ramach wyposażenia: dwa łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Samsara Mini Suite - eleganckie apartamenty o pow. 22,9 m2. Wyposażone są w dwa łóżka pojedyncze lub jedno duże podwójne, telefon, telewizję satelitarną, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Samsara Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. 31,3 m2. Wyposażone są w dwa łóżka pojedyncze lub jedno duże podwójne, telefon, telewizję satelitarną, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Galeria zdjęć statku Costa Serena

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK