tel.  61_861_42_00
Od poniedz. do piątku   10:00 - 18:00
Ponad 16 lat
na rynku rejsów

Silversea

Silversea to nie tylko cztery luksusowe statki - to coś znacznie więcej. To nowa koncepcja odkrywania świata adresowana do bardzo wymagającej i elitarnej grupy podróżnych, którzy cenią sobie prywatność i luksus. Koncepcja firmy była bardzo prosta - dostosować się do indywidualnych potrzeb gości. Z takim też zamiarem na początku lat 90-tych powstała firma Silversea, a jej fundatorem jest rodzina Lefebvre z Rzymu, która od pokoleń pasjonowała się morskimi podróżami. Rodzina postanowiła wykorzystać swoje bogate doświadczenia w branży i z dokładnie sprecyzowaną wizją przystąpiła do realizacji swoich planów. W ten sposób w odstępie zaledwie kilku lat zbudowano cztery nieduże, luksusowe i wyjątkowo przestronne statki: Silver Cloud, Silver Wind, Silver Shadow i Silver Whisper. W niedługim czasie linia żeglugowa otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane zarówno przez bardzo wymagających podróżnych, jak i przez autorytety w branży turystycznej. Obecnie Silversea należy do światowej elity w swojej branży. Lista wyróżnień zwiększa się z roku na rok. W 2005 roku flota Silversea już po raz 9-ty została uznana za "Najlepszą na świecie" przez czytelników “Condé Nast Traveler”. Pierwszy raz tutuł ten zdobyła w 1996 roku. Również czytelnicy popularnego “Travel & Leisure“ w 2004 roku po raz 6-ty uznali flotę Silversea za najlepszą na świecie w kategorii mniejszych statków. Trzykrotnie flota zdobyła tytuł “Najlepszej linii żeglugowej” (2000, 2001, 2003) przyznawany przez “Telegraph Travel”. Statki floty Silversea charakteryzują się znacznie mniejszymi rozmiarami w stosunku do innych statków rejsowych, dzięki temu mogą one docierać do mniejszych i atrakcyjnych turystycznie portów, które pozostają niedostępne dla dużych statków pasażerskich. Ponadto umożliwia to stworzenie podróżnym niezapomnianej atmosfery luksusu, prywatności i indywidualnego podejścia do każdego gościa, co było i jest głównym celem twórców Silversea. Z myślą o pasażerach Silversea wspólpracuje z najlepszymi firmami, których produkty znajdują się na pokładach statków m. in: Acqua di Parma, Davidoff, Loro Piana, Relais & Châteaux.

Co szczególnie odróżnia flotę Silversea od konkurencji? Oprócz luksusu i perfekcyjnej obsługi, przede wszystkim to, że wszystkie kabiny to apartamenty. Posiadają one panoramiczne okna, a większość z nich ma również dostęp do prywatnych werand. Zakwaterowanie na wszystkich czterech statkach jest na najwyższym światowym poziomie.

Ambasadorem nadzwyczajnym linii Silversea jest Izabella Rossellini, która wielokrotnie odbywała podróże w egzotyczne zakątki świata, od Patagonii po malownicze zatoki Wietnamu i Kambodży. Uosabia ona filozofię firmy, a mianowicie łączy włoskie dziedzictwo z międzynarodowym smakiem.

Silversea swoją polityką zarządzania zapewniła sobie stabilność finansową, a nowoczesne rozwiązania umożliwiają nawet najbardziej wymagającym podróżnym spełnienie wysokich oczekiwań i dostarczenie niezapomnianych przeżyć.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami statków linii żeglugowej Silversea.

Silver Cloud
Silver Dawn
Silver Explorer
Silver Moon
Silver Muse
Silver Nova
Silver Origin
Silver Shadow
Silver Spirit
Silver Whisper
Silver Wind
×
Linia żeglugowa
×
Region
×
Statek
×
Port rozpoczęcia
×
Długość rejsu
×

Termin rejsu

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najlepsze oferty rejsów na twoją skrzynkę mailową
SPRZEDAŻ AGENCYJNA
POLITYKA PRYWATNOŚCI
KONTAKT
REJSY MSC
REJSY COSTA
REJSY NCL
REJSY SILVERSEA
REJSY STAR CLIPPERS
AFRYKA
ALASKA
AMERYKA POŁUDNIOWA
AMERYKA PÓŁNOCNA
ANTARKTYKA
ARKTYKA
AUSTRALIA I OCEANIA
BAHAMY
BERMUDY
BLISKI WSCHÓD
DALEKI WSCHÓD
DOOKOŁA EUROPY
DOOKOŁA ŚWIATA
EUROPA PÓŁNOCNA
EUROPA ZACHODNIA
FIORDY NORWESKIE I SPITSBERGEN
GRENLANDIA I ISLANDIA
HAWAJE
KANADA
KANAŁ PANAMSKI
KARAIBY
MORZE CZARNE
MORZE CZERWONE
STOLICE BAŁTYCKIE
RIWIERA MEKSYKAŃSKA
TRANSATLANTYK
WYSPY KANARYJSKIE I MADERA
WSCHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
ZACHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
WSZYSTKIE TRASY
Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.