tel.  61_861_42_00
Od poniedz. do piątku   10:00 - 18:00
Ponad 16 lat
na rynku rejsów

Rejsy po Fiordach Norweskich

Fiordy Norweskie, wcinając się w głąb lądu, tworzą zapierające dech w piersiach krajobrazy. Rejsy po zachodnim wybrzeżu Norwegii to niepowtarzalna okazja do podziwiania malowniczych zatok, zatopionych wśród małych wysepek i skalistych, postrzępionych zboczy. Morze wdzierające się w głąb kontynentu umożliwia wpłynięcie w najdalsze zakątki, pełne naturalnego piękna, otoczone niewielkimi wioskami z urokliwymi, drewnianymi domami.

Rejs po Fiordach Norweskich będzie jedyną w swoim rodzaju okazją do podziwiania opadających wodospadów i wysoko pochowanych górskich chatek. Wśród fiordów nie można pominąć Sognefjord - najdłuższego norweskiego fiordu o długości ponad 200 km, położonego w sąsiedztwie postrzępionych górskich szczytów i huczących wodospadów. Każde odwiedzane miejsce podkreśla niepowtarzalny charakter norweskiej krainy. Miasto Bergen, uważane za "stolicę krainy fiordów" słynie z portowej dzielnicy Bryggen i oczywiście targu rybnego, ze świeżymi owocami morza. Tromso to największe miasto północnej Norwegii, stanowiące od dawna punkt startowy dla niezliczonych wypraw polarnych. Znane jest między innymi z drewnianej XIX-wiecznej katedry, muzeum polarnictwa i niepowtarzalnego Planetarium Zorzy Polarnej. W Tromso znajduje się polski klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych. Podążając śladami wikingów podczas rejsu dociera się na skraj kontynentu - Przylądek Północny, skąd rozciąga się niezapomniany widok na rozległy Ocean Arktyczny.

×
Linia żeglugowa
×
Region
×
Statek
×
Port rozpoczęcia
×
Długość rejsu
×

Termin rejsu

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najlepsze oferty rejsów na twoją skrzynkę mailową
SPRZEDAŻ AGENCYJNA
POLITYKA PRYWATNOŚCI
KONTAKT
REJSY MSC
REJSY COSTA
REJSY NCL
REJSY SILVERSEA
REJSY STAR CLIPPERS
AFRYKA
ALASKA
AMERYKA POŁUDNIOWA
AMERYKA PÓŁNOCNA
ANTARKTYKA
ARKTYKA
AUSTRALIA I OCEANIA
BAHAMY
BERMUDY
BLISKI WSCHÓD
DALEKI WSCHÓD
DOOKOŁA EUROPY
DOOKOŁA ŚWIATA
EUROPA PÓŁNOCNA
EUROPA ZACHODNIA
FIORDY NORWESKIE I SPITSBERGEN
GRENLANDIA I ISLANDIA
HAWAJE
KANADA
KANAŁ PANAMSKI
KARAIBY
MORZE CZARNE
MORZE CZERWONE
STOLICE BAŁTYCKIE
RIWIERA MEKSYKAŃSKA
TRANSATLANTYK
WYSPY KANARYJSKIE I MADERA
WSCHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
ZACHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
WSZYSTKIE TRASY
Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.