tel.  61_861_42_00
Od poniedz. do piątku   10:00 - 18:00
Ponad 16 lat
na rynku rejsów

Rejsy po Alasce

Dziewicza, zjawiskowa przyroda - oto w dużym skrócie Alaska. Ten nieujarzmiony zakątek ziemi budzi zachwyt i respekt. Nazwę „Alaska” utworzono od słowa: alayeska, które w języku Atabasków oznacza „wielką ziemię na zachodzie”. Ogromne przestrzenie, tak charakterystyczne dla Alaski, swoim krajobrazem ukazują tajemniczą potęgę przyrody. To kraina malowniczych fiordów, licznych lodowców, których języki spływają do oceanu oraz wspaniałej flory i fauny. To tu, na Alasce przetrwały zwierzęta, gdzie indziej zagrożone lub wręcz wytępione: olbrzymie niedźwiedzie brunatne, zatrzymujące ruch uliczny łosie czy płynące w górę strumieni łososie. Rejsy wycieczkowe to doskonały sposób na zgłębie magii i nieopisanego piękna Alaski, które w rzeczywistości przekraczają najśmielsze oczekiwania.

Rejs wycieczkowy zapewni Państwu podróż, która będzie wspaniałą i niezapomnianą przygodą. Gdzie można popijać kawę i jednocześnie obserwować pływające wieloryby lub baraszkujące w krystalicznym śniegu młode wilki? Odpowiedź jest jedna - na pokładzie statku wycieczkowego. Tylko w czasie rejsu możecie Państwo doświadczyć niezapomnianych przeżyć zarówno na oceanie, jak i na lądzie. Zapierający dech w piersiach Lodowiec Hubbard'a, wspaniały nastrój i duch wspólnoty miasta Juneau, a także słynna gorączka złota w mieście Skagway i słupy totemowe Kettchikan - to wszystko czeka na Państwa na dziewiczych terenach Alaski.

×
Linia żeglugowa
×
Region
×
Statek
×
Port rozpoczęcia
×
Długość rejsu
×

Termin rejsu

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najlepsze oferty rejsów na twoją skrzynkę mailową
SPRZEDAŻ AGENCYJNA
POLITYKA PRYWATNOŚCI
KONTAKT
REJSY MSC
REJSY COSTA
REJSY NCL
REJSY SILVERSEA
REJSY STAR CLIPPERS
AFRYKA
ALASKA
AMERYKA POŁUDNIOWA
AMERYKA PÓŁNOCNA
ANTARKTYKA
ARKTYKA
AUSTRALIA I OCEANIA
BAHAMY
BERMUDY
BLISKI WSCHÓD
DALEKI WSCHÓD
DOOKOŁA EUROPY
DOOKOŁA ŚWIATA
EUROPA PÓŁNOCNA
EUROPA ZACHODNIA
FIORDY NORWESKIE I SPITSBERGEN
GRENLANDIA I ISLANDIA
HAWAJE
KANADA
KANAŁ PANAMSKI
KARAIBY
MORZE CZARNE
MORZE CZERWONE
STOLICE BAŁTYCKIE
RIWIERA MEKSYKAŃSKA
TRANSATLANTYK
WYSPY KANARYJSKIE I MADERA
WSCHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
ZACHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
WSZYSTKIE TRASY
Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.