tel.  61_861_42_00
Od poniedz. do piątku   10:00 - 18:00
Ponad 18 lat
na rynku rejsów

Nasza firma

Niebieska Mila jest generalnym przedstawicielem na Polskę najlepszych linii żeglugowych świata. Od 2006 roku specjalizujemy się w sprzedaży rejsów wycieczkowych statkami pasażerskimi. Podczas wieloletniej współpracy mieliśmy okazję przekonać się o solidności i wysokiej jakości usług naszych partnerów. Oferta Niebieskiej Mili to luksus, komfort i niezapomniana przygoda.

Rejsy wycieczkowe jako forma spędzania wakacji cieszą się olbrzymim zainteresowaniem na całym świecie, szczególnie w USA i Europie Zachodniej. Również polscy turyści coraz częściej wybierają tego typu formę wypoczynku, tym bardziej, że rejsy wycieczkowe to nie tylko wspaniała zabawa na statku, ale także zwiedzanie świata i poznawanie różnorodnych kultur. Mamy nadzieję, że również Państwo uznają rejsy wycieczkowe za interesujący sposób spędzania wakacji.

Oferta Niebieskiej Mili skierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i do większych grup. W rejs wybierają się pojedyncze osoby, pary, rodziny, grupy przyjaciół, pracownicy firm. Szczególnie zachęcamy rodziny z dziećmi, ze względu na duże zniżki dla najmłodszych i świetną zabawę zorganizowaną na pokładzie statku.

Biuro Podróży Niebieska Mila jest organizatorem turystyki wpisanym do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod nr 384.

Biuro Podróży Niebieska Mila posiada gwarancję ubezpieczeniową organizatora turystyki nr M 525493 w Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Powyższa gwarancja ubezpieczeniowa stanowi podstawę finansowej ochrony naszych Klientów w razie niewykonania przez Biuro Podróży Niebieska Mila zobowiązań wynikających z umów zawartych z Klientami.

Potwierdzenie naszego zezwolenia na prowadzenie działalności organizatora turystyki oraz zawarcia umowy gwarancji ubezpieczeniowej z Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. możecie Państwo uzyskać w Centralnym Rejestrze Zezwoleń Ministerstwa Gospodarki pod adresem:

Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych
Certyfikat ubezpieczeniowy Signal Iduna na rok 2023/24
×
Linia żeglugowa
×
Region
×
Statek
×
Port rozpoczęcia
×
Długość rejsu
×

Termin rejsu

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najlepsze oferty rejsów na twoją skrzynkę mailową
SPRZEDAŻ AGENCYJNA
POLITYKA PRYWATNOŚCI
KONTAKT
REJSY MSC
REJSY COSTA
REJSY NCL
REJSY SILVERSEA
REJSY STAR CLIPPERS
AFRYKA
ALASKA
AMERYKA POŁUDNIOWA
AMERYKA PÓŁNOCNA
ANTARKTYKA
ARKTYKA
AUSTRALIA I OCEANIA
BAHAMY
BERMUDY
BLISKI WSCHÓD
DALEKI WSCHÓD
DOOKOŁA EUROPY
DOOKOŁA ŚWIATA
EUROPA PÓŁNOCNA
EUROPA ZACHODNIA
FIORDY NORWESKIE I SPITSBERGEN
GRENLANDIA I ISLANDIA
HAWAJE
KANADA
KANAŁ PANAMSKI
KARAIBY
MORZE CZARNE
MORZE CZERWONE
STOLICE BAŁTYCKIE
RIWIERA MEKSYKAŃSKA
TRANSATLANTYK
WYSPY KANARYJSKIE I MADERA
WSCHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
ZACHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
WSZYSTKIE TRASY
Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.