tel.  61_861_42_00
Od poniedz. do piątku   10:00 - 18:00
Ponad 16 lat
na rynku rejsów

Rejsy po Australii i Nowej Zelandii

Australia to kraina czerwonych piasków i wiecznie zielonych lasów. To także teren zamieszkały od ponad 50 000 lat przez Aborygenów - rdzenną ludność, która pojawiła się w Australii na długo przed przybyciem Europejczyków. Na najmniejszym kontynencie świata zobaczyć można wiele miejsc, które znalazły się na Liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Do nich zalicza się chociażby Południowo-Zachodni Park Narodowy z równikowymi lasami deszczowymi i bogatą fauną - kangurami, wombatami czy diabłem tasmańskim, jak również Wielka Rafa Koralowa - największa rafa na Ziemi. Australia dla miłośników przyrody będzie niczym raj. To właśnie tutaj znajdują się liczne pustynie i półpustynie z kolczastymi krzewinkami, stepy i sawanny; niezwykła flora (eukaliptusy, akacje) i fauna (stekowce, torbacze, dingo, ptaki - emu, papugi).

Nowa Zelandia jest krajem, który od dawna urzeka swoim pięknem. Jej fantastyczne krajobrazy wabią podróżników z całego świata - wiecznie zielone lasy podzwrotnikowe z sosnami kauri, pasma górskie i cudowne gorące źródła. Widoki są tak bajeczne, że znalazły uznanie również u twórców trylogii "Władcy Pierścieni". Nowa Zelandia cechuje się nie tylko wspaniałą roślinnością, ale także niezwykłymi gatunkami zwierząt, takimi jak słynny ptak kiwi - symbol kraju, papuga kakapo czy występujący wyłącznie w Nowej Zelandii gad hatteria, zaliczany do żywych skamieniałości. Ponad 80% ludności Nowej Zelandii jest pochodzenia europejskiego, co jednak nie przeszkadza w rozwoju i kultywowaniu tradycji rdzennych mieszkańców - Maorysów.

Tylko rejsy wycieczkowe dają możliwość zwiedzenia Australii i Nowej Zelandii podczas jednej, niezapomnianej podróży.

×
Linia żeglugowa
×
Region
×
Statek
×
Port rozpoczęcia
×
Długość rejsu
×

Termin rejsu

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najlepsze oferty rejsów na twoją skrzynkę mailową
SPRZEDAŻ AGENCYJNA
POLITYKA PRYWATNOŚCI
KONTAKT
REJSY MSC
REJSY COSTA
REJSY NCL
REJSY SILVERSEA
REJSY STAR CLIPPERS
AFRYKA
ALASKA
AMERYKA POŁUDNIOWA
AMERYKA PÓŁNOCNA
ANTARKTYKA
ARKTYKA
AUSTRALIA I OCEANIA
BAHAMY
BERMUDY
BLISKI WSCHÓD
DALEKI WSCHÓD
DOOKOŁA EUROPY
DOOKOŁA ŚWIATA
EUROPA PÓŁNOCNA
EUROPA ZACHODNIA
FIORDY NORWESKIE I SPITSBERGEN
GRENLANDIA I ISLANDIA
HAWAJE
KANADA
KANAŁ PANAMSKI
KARAIBY
MORZE CZARNE
MORZE CZERWONE
STOLICE BAŁTYCKIE
RIWIERA MEKSYKAŃSKA
TRANSATLANTYK
WYSPY KANARYJSKIE I MADERA
WSCHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
ZACHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
WSZYSTKIE TRASY
Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.