tel.  61_861_42_00
Od poniedz. do piątku   10:00 - 18:00
Ponad 18 lat
na rynku rejsów

Wypoczynek w promieniach słońca

Rejsy na pokładzie statków wycieczkowych to niezapomniana przygoda, która łączy relaks z fantastyczną zabawą, oferując podróżnym niezliczone atrakcje na kilkunastu pokładach. Od samego rana pasażerów wita słoneczny pokład ze wspaniałymi basenami i relaksującymi jacuzzi. Dla młodzieży i tych wciąż młodych duchem przygotowano zjeżdżalnie wodne, które dostarczają ogromnej radości i rozrywki. Dzieci mogą skorzystać z rozbudowanych parków wodnych i kompleksów basenów stworzonych wyłącznie z myślą o nich.

Rejsy statkami wycieczkowymi to również doskonała okazja do podziwiania niesamowitych krajobrazów morskich z pokładu statku, a szum fal sprawia, że odpoczynek nabiera zupełnie nowego wymiaru. Ciepła woda w basenach i oceanie, a także promienie gorącego słońca działają kojąco na zmysły, pozwalając zapomnieć o codziennych troskach i zatopić się w beztroskiej atmosferze rejsu.

Atrakcje na pokładzie statków wycieczkowych nie kończą się na basenach i zjeżdżalniach. Można wziąć udział w licznych animacjach i konkursach, co sprawia, że czas spędzony na statku staje się jeszcze bardziej ekscytujący. Wieczorem pasażerowie mogą uczestniczyć w różnorodnych spektaklach, pokazach tanecznych czy koncertach na żywo, które dostarczają niezapomnianych wrażeń.

Ci, którzy wolą spokojniejszy czas, mogą odpoczywać w promieniach słońca lub delektować się czytaniem ulubionej książki, oddając się literackim światom w scenerii niekończącej się błękitnej przestrzeni.

Wspaniała atmosfera na pokładzie i piękne widoki za burtą stanowią doskonałe tło dla spotkań towarzyskich, które sprawiają, że czas płynie wyjątkowo przyjemnie. To doskonały okres do wspólnego spędzenia czasu razem z rodziną i przyjaciółmi, rozmawiając przy orzeźwiających, zimnych drinkach lub delektując się cudownie pachnącą kawą czy herbatą.

Podczas rejsu, niezależnie od tego, czy wybiera się intensywne zabawy czy relaks, wszyscy znajdą coś dla siebie, by cieszyć się każdą chwilą spędzoną na pokładzie statku wycieczkowego.

Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej dedykowanej strony internetowej, na której szczegółowo opisujemy dlaczego warto wybrać się w rejs. Możesz tam znaleźć wiele informacji o fascynujących atrakcjach i niezapomnianych przeżyciach, które czekają na gości wybierających się na wakacje statkami pasażerskimi. Dowiesz się również, w jaki sposób można ciekawie spędzić czas podczas rejsu.

Zapraszamy na naszą główną stronę internetową www.niebieskamila.pl, na której znajdziesz olbrzymi wybór rejsów po wszystkich zakątkach świata, które możesz zarezerwować w biurze podróży Niebieska Mila. Jeśli marzysz o nietuzinkowych wakacjach spędzonych z rodziną na morzu, to właśnie tutaj odnajdziesz wiele tysięcy dostępnych propozycji, wśród których na pewno znajdziesz idealny rejs dopasowany do Twoich potrzeb.

×
Linia żeglugowa
×
Region
×
Statek
×
Port rozpoczęcia
×
Długość rejsu
×

Termin rejsu

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najlepsze oferty rejsów na twoją skrzynkę mailową
SPRZEDAŻ AGENCYJNA
POLITYKA PRYWATNOŚCI
KONTAKT
REJSY MSC
REJSY COSTA
REJSY NCL
REJSY SILVERSEA
REJSY STAR CLIPPERS
AFRYKA
ALASKA
AMERYKA POŁUDNIOWA
AMERYKA PÓŁNOCNA
ANTARKTYKA
ARKTYKA
AUSTRALIA I OCEANIA
BAHAMY
BERMUDY
BLISKI WSCHÓD
DALEKI WSCHÓD
DOOKOŁA EUROPY
DOOKOŁA ŚWIATA
EUROPA PÓŁNOCNA
EUROPA ZACHODNIA
FIORDY NORWESKIE I SPITSBERGEN
GRENLANDIA I ISLANDIA
HAWAJE
KANADA
KANAŁ PANAMSKI
KARAIBY
MORZE CZARNE
MORZE CZERWONE
STOLICE BAŁTYCKIE
RIWIERA MEKSYKAŃSKA
TRANSATLANTYK
WYSPY KANARYJSKIE I MADERA
WSCHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
ZACHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
WSZYSTKIE TRASY
Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.