tel.  61_861_42_00
Od poniedz. do piątku   10:00 - 18:00
Ponad 16 lat
na rynku rejsów

Star Clippers

Zapraszamy Państwa do spędzenia wakacji na morzu, wśród wyjątkowej scenerii, w trakcie rejsu luksusowym żaglowcem, na pokładzie którego roztacza się magiczna aura i panuje romantyczna atmosfera. Firma Star Clippers zapoczątkowała nową erę żeglowania, w której tradycja przeszłości łączy się ze współczesnym komfortem.

Obecnie Star Clippers jest jedną z najbardziej znanych linii żeglugowych, które oferują rejsy wycieczkowe luksusowymi żaglowcami. Do jej floty należą - Royal Clipper, Star Clipper i Star Flyer. Trasy rejsów są bardzo urozmaicone - od słonecznego Morza Śródziemnego, poprzez egzotyczny Daleki Wschód, aż do słonecznych Karaibów.

Na pokładzie każdego żaglowca floty Star Clippers goście mają do dyspozycji stylowe i komfortowe kabiny, baseny, restaurację i bary. Znakomity szef kuchni przygotowuje posiłki, które są zachwycającym kulinarnym doświadczeniem - międzynarodowe menu z najodleglejszych zakątków świata.

W programie każdego rejsu przewidziane są postoje, w trakcie których goście kąpią się w morzu, uprawiają różnego typu sporty wodne (np.: narty wodne, windsurfing, banan, nurkowanie) oraz wygrzewają się w słońcu na najpiękniejszych plażach świata. Entuzjaści żeglarstwa mają możliwość uczestniczenia w niektórych pracach pokładowych.

Royal Clipper i Star Clipper zimę spędzają na Morzu Karaibskim, a wiosną i jesienią pływają po wodach Atlantyku, natomiast od maja do października terenem ich rejsów jest Morze Śródziemne. Żaglowiec Star Flyer w okresie zimowym odbywa rejsy po wodach Południowo-Wschodniej Azji, a wiosną i jesienią przemierza Ocean Indyjski. Od maja do października trasa rejsów Star Flyer'a przebiega przez wschodnią część Morza Śródziemnego.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami statków linii żeglugowej Star Clippers.

Royal Clipper
Star Clipper
Star Flyer
×
Linia żeglugowa
×
Region
×
Statek
×
Port rozpoczęcia
×
Długość rejsu
×

Termin rejsu

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najlepsze oferty rejsów na twoją skrzynkę mailową
SPRZEDAŻ AGENCYJNA
POLITYKA PRYWATNOŚCI
KONTAKT
REJSY MSC
REJSY COSTA
REJSY NCL
REJSY SILVERSEA
REJSY STAR CLIPPERS
AFRYKA
ALASKA
AMERYKA POŁUDNIOWA
AMERYKA PÓŁNOCNA
ANTARKTYKA
ARKTYKA
AUSTRALIA I OCEANIA
BAHAMY
BERMUDY
BLISKI WSCHÓD
DALEKI WSCHÓD
DOOKOŁA EUROPY
DOOKOŁA ŚWIATA
EUROPA PÓŁNOCNA
EUROPA ZACHODNIA
FIORDY NORWESKIE I SPITSBERGEN
GRENLANDIA I ISLANDIA
HAWAJE
KANADA
KANAŁ PANAMSKI
KARAIBY
MORZE CZARNE
MORZE CZERWONE
STOLICE BAŁTYCKIE
RIWIERA MEKSYKAŃSKA
TRANSATLANTYK
WYSPY KANARYJSKIE I MADERA
WSCHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
ZACHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
WSZYSTKIE TRASY
Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.