tel.  61_861_42_00
Od poniedz. do piątku   10:00 - 18:00
Ponad 16 lat
na rynku rejsów

Rejsy po zachodnim Morzu Śródziemnym

Basen Morza Śródziemnego był na przestrzeni wieków kolebką wielu kultur, z których zrodziła się wspólna europejska cywilizacja. Podróżującemu przez ten niezmiernie zróżnicowany obszar na każdym kroku towarzyszy duch dziejów. Tutaj każda skała, wiekowe drzewo, czy ruiny dawnych budowli opowiadają swoja historie. Niełatwo będzie wybierać spośród wszystkich zakątków, do których warto dotrzeć. W Konstantynopolu spotykają się dwa kontynenty i znajduje się tu jedna z największych budowli na świecie - monumentalna bizantyjska świątynia Hagia Sophia. W tureckim Marmaris zaskoczy podróżnych widok niezwykłych grobowców wykutych w skałach Kaunos czy składających jaja żółwi morskich w rezerwacie na plaży Iztuzu. Koloseum w Wiecznym Mieście przywołuje na myśl czasy walk gladiatorów, a pozostałości królewskiego pałacu w Knossos na Krecie mityczne opowieści o starożytnych herosach i boginiach. Włoska Piza zaprasza turystów do pokonania 294 stopni najsłynniejszej wieży świata i obejrzenia niezwykłych dzieł mistrza Michała Anioła. Amatorzy wiedzy tajemnej i magii będą mieli możliwość zobaczenia domu Nostradamusa w Marsylii, a wielbiciele footballu stadionu słynnego klubu FC Barcelona. Miłośników świata przyrody ucieszy wizyta w oceanarium w Lizbonie lub wyprawa łodzią po niepowtarzalnym wybrzeżu Chorwacji, złożonym z setek malowniczych zatoczek, wysp i wysepek. Z Mesyny podróżni mogą wybrać się na wycieczkę na szczyt drzemiącego wulkanu Etna.

Tylko rejsy wycieczkowe umożliwiają komfortowe zwiedzanie tych wszystkich przepięknych i malowniczych miejsc. Różnorodność tras oferowanych przez linie żeglugowe sprawia, że każdy podróżny może wybrać rejs spełniający jego oczekiwania.

×
Linia żeglugowa
×
Region
×
Statek
×
Port rozpoczęcia
×
Długość rejsu
×

Termin rejsu

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najlepsze oferty rejsów na twoją skrzynkę mailową
SPRZEDAŻ AGENCYJNA
POLITYKA PRYWATNOŚCI
KONTAKT
REJSY MSC
REJSY COSTA
REJSY NCL
REJSY SILVERSEA
REJSY STAR CLIPPERS
AFRYKA
ALASKA
AMERYKA POŁUDNIOWA
AMERYKA PÓŁNOCNA
ANTARKTYKA
ARKTYKA
AUSTRALIA I OCEANIA
BAHAMY
BERMUDY
BLISKI WSCHÓD
DALEKI WSCHÓD
DOOKOŁA EUROPY
DOOKOŁA ŚWIATA
EUROPA PÓŁNOCNA
EUROPA ZACHODNIA
FIORDY NORWESKIE I SPITSBERGEN
GRENLANDIA I ISLANDIA
HAWAJE
KANADA
KANAŁ PANAMSKI
KARAIBY
MORZE CZARNE
MORZE CZERWONE
STOLICE BAŁTYCKIE
RIWIERA MEKSYKAŃSKA
TRANSATLANTYK
WYSPY KANARYJSKIE I MADERA
WSCHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
ZACHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
WSZYSTKIE TRASY
Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.