tel.  61_861_42_00
Od poniedz. do piątku   10:00 - 18:00
Ponad 18 lat
na rynku rejsów

Luksus i wspaniała zabawa na pełnym morzu

Rejsy statkami pasażerskimi to uczucie wolności na bezkresnym oceanie, spotkanie z naturą na lądzie i mnóstwo wspaniałej zabawy na statku. Bez względu na to, czy ktoś marzy o romantycznej ucieczce we dwoje, wypoczynku z rodziną czy wielkiej przygodzie w gronie przyjaciół - rejs statkiem pasażerskim spełni wszelkie oczekiwania.

Luksus i niewiarygodna wygoda podczas podróży, wyśmienite potrawy prawie przez całą dobę i kompetentna obsługa służąca pomocą - wszystko to uprzyjemni wspaniałe chwile na statku.

Nowoczesne statki pasażerskie tworzone są wyłącznie z myślą o wymagających pasażerach. Począwszy od kabin, a kończąc na atrakcjach takich jak teatr czy kasyno - wszystko na statku ma zapewnić maksimum przyjemności w podróży. Linie żeglugowe prześcigają się w wyszukiwaniu rozmaitych atrakcji: kręgielnia, planetarium czy kort tenisowy na pokładzie statku - to tylko niektóre z innowacyjnych propozycji dla pasażerów.

Rejsy wycieczkowe statkami to nowy, luksusowy i niezwykle wygodny sposób podróżowania i spędzania wakacji. Popularność rejsów stale wzrasta. Przez okrągły rok statki zabierają pasażerów do ponad 160 niezwykłych miejsc na świecie.

Podstawowym językiem używanym na statkach jest angielski, co nie zmienia faktu, że swobodnie można porozumiewać się w języku francuskim, niemieckim, hiszpańskim czy włoskim. Międzynarodowa załoga będzie zaszczycona przy asystowaniu gościom w różnych sytuacjach np.: przy zaokrętowaniu, wyborze i zakupie wycieczek fakultatywnych, podczas posiłków czy wyokrętowaniu. Na pokładzie pasażerowie mogą uzyskać pomoc w wybranych językach w recepcji lub w specjalnym biurze dla międzynarodowych gości.

Wypoczynek
Jedzenie
Młodzież
Zwiedzanie świata
Wycieczki fakultatywne
×
Linia żeglugowa
×
Region
×
Statek
×
Port rozpoczęcia
×
Długość rejsu
×

Termin rejsu

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najlepsze oferty rejsów na twoją skrzynkę mailową
SPRZEDAŻ AGENCYJNA
POLITYKA PRYWATNOŚCI
KONTAKT
REJSY MSC
REJSY COSTA
REJSY NCL
REJSY SILVERSEA
REJSY STAR CLIPPERS
AFRYKA
ALASKA
AMERYKA POŁUDNIOWA
AMERYKA PÓŁNOCNA
ANTARKTYKA
ARKTYKA
AUSTRALIA I OCEANIA
BAHAMY
BERMUDY
BLISKI WSCHÓD
DALEKI WSCHÓD
DOOKOŁA EUROPY
DOOKOŁA ŚWIATA
EUROPA PÓŁNOCNA
EUROPA ZACHODNIA
FIORDY NORWESKIE I SPITSBERGEN
GRENLANDIA I ISLANDIA
HAWAJE
KANADA
KANAŁ PANAMSKI
KARAIBY
MORZE CZARNE
MORZE CZERWONE
STOLICE BAŁTYCKIE
RIWIERA MEKSYKAŃSKA
TRANSATLANTYK
WYSPY KANARYJSKIE I MADERA
WSCHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
ZACHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
WSZYSTKIE TRASY
Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.