tel.  61_861_42_00
Od poniedz. do piątku   10:00 - 18:00
Ponad 18 lat
na rynku rejsów

Rejsy międzykontynentalne

Rejsy międzykontynentalne to niezapomniane doświadczenie, które oferuje wiele zalet dla podróżujących. Po pierwsze, taka podróż umożliwia odkrywanie różnorodności kulturowej na światową skalę. Przemierzając ocean czy morze, pasażerowie mają okazję zetknąć się po drodze z różnymi tradycjami, zwyczajami i językami, co poszerza ich horyzonty i pozwala lepiej zrozumieć globalną społeczność.

Po drugie, rejsy międzykontynentalne oferują komfortowe warunki podróży. Statek wyposażony w luksusowe udogodnienia, różnorodne restauracje oraz atrakcje rozrywkowe sprawia, że taka podróż to nie tylko przemieszczanie się, ale także forma relaksu i rozrywki. Ponadto, podczas rejsu można delektować się przepięknymi widokami otaczających mórz i oceanów, co dodatkowo wpływa na pozytywne doświadczenia podróżujących.

Kolejną zaletą rejsów międzykontynentalnych jest możliwość odwiedzenia wielu różnych miejsc podczas jednej podróży. Zamiast skupiać się tylko na jednym kraju czy regionie, podróżni mogą eksplorować kilka miejsc na różnych kontynentach. Od tropikalnych rajów po lodowate obszary polarno-biegunowe, pasażerowie statku mają szansę obcować z różnorodnymi środowiskami przyrodniczymi. To niepowtarzalna okazja do zobaczenia przyrody w jej najbardziej malowniczych formach.

Podróż z Australii do Europy to czysta przyjemność. Tym bardziej, że po drodze można zwiedzić ciekawe porty takich krajów jak na przykład Papua i Nowa Gwinea, Japonia, Tajwan, Wietnam, Singapur, Indie, Oman, Cypr i Włochy. Przepłynięcie statkiem z Brazylii do Portugalii niesie ze sobą możliwość odkrycia Wysp Kanaryjskich, Madery czy Maroka, a rejs łączący Afrykę i Europę to prawdziwa perełka dla odkrywców, chcących opłynąć kontynent afrykański. Podróż z Kapsztadu do Barcelony pozwoli na odwiedzenie po drodze także innych krajów jak Namibia, Angola, Wybrzeże Kości Słoniowej, Gambia czy Senegal. Rejs statkiem pasażerskim daje unikalną możliwość poznania świata w luksusowym i bardzo komfortowym wydaniu.

Ponadto, rejsy międzykontynentalne pozwalają na ucieczkę od codziennego życia i rutyny. To czas na oderwanie się od stresu, zanurzenie się w podróżniczej przygodzie i czerpanie radości z każdego momentu. To również doskonała okazja do nawiązywania nowych znajomości i doświadczenia kultury spotkanych ludzi. Wspólne chwile spędzone na statku, podczas zwiedzania portów czy udziału w różnorodnych atrakcjach organizowanych na pokładzie, sprzyjają integracji i wymianie empirycznej.

Serdecznie zapraszamy na naszą główną stronę internetową www.niebieskamila.pl, na której możesz wybrać wymarzone wakacje dla całej rodziny. Biuro Podróży Niebieska Mila posiada w swoje ofercie rejsy do wszystkich zakątków świata. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i wybierz podróż marzeń spośród wielu tysięcy propozycji. Aby uzyskać informacje na temat dostępności miejsc i aktualnych cen, możesz złożyć zapytanie na naszej stronie internetowej klikając na link pod szczegółami każdego wybranego rejsu. Możesz również skorzystać z porady i wskazówek naszych konsultantów, kontaktując się z nami telefonicznie pod numer +48 61 861 42 00 lub wysyłając maila na adres rejsy@niebieskamila.pl. Z przyjemnością pomożemy w wyborze i odpowiemy na twoje pytania.

×
Linia żeglugowa
×
Region
×
Statek
×
Port rozpoczęcia
×
Długość rejsu
×

Termin rejsu

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najlepsze oferty rejsów na twoją skrzynkę mailową
SPRZEDAŻ AGENCYJNA
POLITYKA PRYWATNOŚCI
KONTAKT
REJSY MSC
REJSY COSTA
REJSY NCL
REJSY SILVERSEA
REJSY STAR CLIPPERS
AFRYKA
ALASKA
AMERYKA POŁUDNIOWA
AMERYKA PÓŁNOCNA
ANTARKTYKA
ARKTYKA
AUSTRALIA I OCEANIA
BAHAMY
BERMUDY
BLISKI WSCHÓD
DALEKI WSCHÓD
DOOKOŁA EUROPY
DOOKOŁA ŚWIATA
EUROPA PÓŁNOCNA
EUROPA ZACHODNIA
FIORDY NORWESKIE I SPITSBERGEN
GRENLANDIA I ISLANDIA
HAWAJE
KANADA
KANAŁ PANAMSKI
KARAIBY
MORZE CZARNE
MORZE CZERWONE
STOLICE BAŁTYCKIE
RIWIERA MEKSYKAŃSKA
TRANSATLANTYK
WYSPY KANARYJSKIE I MADERA
WSCHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
ZACHODNIE MORZE ŚRÓDZIEMNE
WSZYSTKIE TRASY
Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.