Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Costa Pacifica

rok budowy - 2009
liczba pasażerów - 3780

Costa Pacifica zainspirowana muzyką, oczaruje swoim harmonijnym stylem. Statek jest połączeniem elegancji i różnorodnych stylów architektonicznych, nawiązujących do odmiennych typów muzyki. Costa Pacifica to kwintesencja wszystkiego co najlepsze w poprzednich 4 statkach linii żeglugowej Costa: Serena, Concordia, Magica i Fortuna. Dostarcza wiele urozmaiconej rozrywki: od kina i teatru z najlepszą jakością dźwięku, po symulator Grand Prix. Costa Pacifica jest pierwszym statkiem, który na swoim pokładzie mieści nowoczesne studio nagrań, gdzie goście mogą stworzyć swoją własną płytę.

Atrakcje statku Costa Pacifica

- 5 restauracji

- 13 barów

- dyskoteki

- 4 baseny

- 5 jacuzzi

- basen dla dzieci

- zjeżdżalnia wodna

- telebim - olbrzymi ekran

  do projekcji filmów

- studio nagrań

- teatr

- kasyno

- boisko sportowe

- trasa do joggingu

- tor jazdy na wrotkach

- golf (możliwe lekcje golfa)

- centrum fitness

- sala zabaw dla dzieci

- centrum młodzieżowe

- salon gier video

- centrum odnowy biologicznej

  (sauna, masaże)

- salon piękności

- fryzjer

- sklepy wolnocłowe

- biblioteka

- kapliczka

- kafejka internetowa

Rodzaje kabin na statku Costa Pacifica

Inside - klimatyzowane kabiny wewnętrzne o pow. 13,9 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Single Inside - klimatyzowane kabiny wewnętrzne o pow. 12 m2. Kabiny przeznaczone są dla jednej osoby. W pokojach znajduje się jedno łóżko pojedyncze, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Outside z oknem - klimatyzowane kabiny z oknem o pow. 17,7 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Kabiny z oknem kategorii E1 mają pow. 16,7m2 i posiadają ograniczony widok.

Single Outside z oknem - klimatyzowane kabiny z oknem o pow. 19,8 m2. Kabiny przeznaczone są dla jednej osoby. W pokojach znajdują się: jedno łóżko pojedyncze, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Outside z balkonem - klimatyzowane kabiny z balkonem o pow. 20,4 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Kabiny kategorii B5 mają pow. 25,6 m2 i duży balkon.

Apartament Mini Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. 26,6 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Apartament Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. 31,3 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, sofa, stolik, dwa fotele, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Apartament Grand Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. 42,4 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, sofa, stolik, dwa fotele, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Na statku dostępne są kabiny oraz apartamenty Samsara. Są to ekskluzywne kabiny z bezpośrednim dostępem do Samsara Spa. Goście, którzy wybiorą kabiny Samsara otrzymują w cenie kabiny: pakiet zabiegów relaksacyjno - pielęgnacyjnych, Welcome Ritual, szlafrok i pantofle, komplet specjalnych akcesoriów do kąpieli, filtr do oczyszczającej kąpieli, wybór herbat do przygotowania w kabinie. W pokojach znajdują się również waga oraz  telewizor z płaskim ekranem. Goście z kabin Samsara mają możliwość korzystania z restauracji Samsara, która oferuje duży wybór dań tzw. "zdrowej żywności".

Samsara Inside - klimatyzowane kabiny wewnętrzne o pow. 13,9 m2. W pokojach znajdują się: 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Samsara Outside z balkonem - klimatyzowane kabiny z balkonem o pow. 20,4 m2. Wyposażone w: dwa łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Samsara Mini Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. 22,9 m2. Wyposażone są w dwa łóżka pojedyncze lub jedno duże podwójne, sofę, stolik, fotel, telefon, telewizję satelitarną, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Samsara Suite z balkonem - eleganckie apartamenty z balkonem o pow. 31,3 m2. Wyposażone są w dwa łóżka pojedyncze lub jedno duże podwójne, sofę, stolik, fotel, telefon, telewizję satelitarną, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Galeria zdjęć statku Costa Pacifica

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK