Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Silver Shadow

rok budowy - 2000
liczba pasażerów - 382

Silver Shadow jest nieco większy niż jego poprzednicy Silver Cloud i Silver Wind i jeszcze bardziej nowoczesny. Na pokładzie wraz z załogą pomieści się 677 osób. Standard usług oferowany pasażerom pozostaje na najwyższym poziomie (5,5*). Swój pierwszy rejs odbył w 2000 roku. Pomimo trochę większych rozmiarów statek ten wciąż należy do małych w porównaniu z innymi statkami pasażerskimi. Na pokładzie Silver Shadow można dotrzeć do mniej uczęszczanych turystycznie, ale bardzo interesujących i ciekawych miejsc rozrzuconych po całym świecie.

Silver Shadow oferuje swoim pasażerom kabiny typu suites. Każda z nich posiada panoramiczne okno, które zapewni niezapomniany widok w trakcie podróży. 80% apartamentów ma prywatne werandy wyposażone w meble wypoczynkowe. Na pokładach Silversea wyruszając w daleki rejs można poczuć atmosferę domowego ciepła. Goście będą mogli rozkoszować się doskonałą i bogatą ofertą kulinarną na najwyższym światowym poziomie. Dodatkowo na wszystkich pasażerów czekać będzie bardzo wiele atrakcji, które zostały dokładnie zaplanowane z włoską finezją i elegancją.

Atrakcje statku Silver Shadow

- 4 restauracje

- bary

- basen

- jacuzzi

- kasyno

- koncerty muzyki klasycznej

  i przedstawienia teatralne

- muzyka na żywo

  i przedstawienia kabaretowe

- występy folklorystyczne

  w wykonaniu miejscowych

  wykonawców

- wieczorki taneczne

- fitness center

  (sauna, joga , medytacje)

- salon odnowy biologicznej SPA

  uznany za “Najlepszy na świecie”

  salon SPA na morzu

- salon fryzjerski i kosmetyczny
- butiki  (sklepy jubilerskie,

  perfumerie)

- biblioteka

  (duży wybór książek i filmów)

- internet cafe

- sala widokowa

- sala konferencyjna

Rodzaje kabin na statku Silver Shadow

Statki Silversea zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić podróżnym jak najwięcej przestrzeni zarówno w części mieszkalnej, jak i ogólnodostępnej, jednocześnie zapewniając jak najwięcej prywatności. Dlatego też liczba gości na pokładzie Silversea jest relatywnie niska w stosunku do dużych, rejsowych statków. Zakwaterowanie na wszystkich czterech statkach jest na najwyższym poziomie. Wszystkie kabiny zostały urządzone z wielkim smakiem i finezją. Apartamenty dostępne na statkach Silversea zapewnią przestrzeń i luksus najbardziej wymagającym podróżnym.

W każdym apartamencie goście znajdą urządzenia i wyposażenie najwyższej jakości. Niezależnie od rozmiaru kabiny, wszystkie apartamenty mają marmurową łazienkę z wanną. 80% kabin posiada wykonane z drewna tekowego werandy wyposażone w meble wypoczynkowe, gdzie można usiąść i zjeść śniadanie czy po prostu odpocząć. Bez względu na to czy w danej kabinie znajduje się weranda, wszystkie pokoje posiadają duże, panoramiczne okna, przez które można podziwiać wspaniałe krajobrazy pojawiające się za oknem. W każdym apartamencie podróżni znajdą przygotowaną na powitanie schłodzoną butelkę szampana np. Pommary z możliwością powtórzenia zamówienia (bez opłaty), a także świeże kwiaty i owoce. W apartamentach znajdują się szafki z napojami i winami, uzupełniane codziennie w miarę potrzeby (usługa gratis). Wszystkie łazienki wyposażone zostały w suszarki i kosmetyki: mydła, szampony, balsamy renomowanych firm np. Acqua di Parma. Ponadto na gości czekają szlafroki, pantofle, wybór poduszek i doskonałej jakości bawełniana pościel. Apartamenty są sprzątane dwa razy dziennie. Do dyspozycji gości jest 24-godzinna obsługa.

Vista Suite - to najmniejsza z kabin (27 m2) posiadająca duże panoramiczne okno. W apartamencie występuje część wypoczynkowa i sypialnia z podwójnym łóżkiem (queen-size bed) lub dwoma bliźniaczymi łóżkami. W kabinie znajduje się telewizor z odbiorem telewizji satelitarnej lub filmów video, telefon, biurko, toaletka. Marmurowa łazienka wyposażona jest w wannę, podwójną umywalkę, WC i osobny prysznic. Przestrzenna szafa z lustrem zapewni wystarczającą ilość miejsca na rozpakowanie bagażu. Niektóre apartamenty tego typu mogą pomieścić 3 osoby.

Veranda / Midship Veranda Suite - są to jedne z mniejszych kabin (32 m2), ale wciąż bardzo wygodne z werandą (6 m2) wyposażoną w meble wypoczynkowe. W apartamencie znajduje się część wypoczynkowa i sypialnia z podwójnym łóżkiem (queen-size bed) lub dwoma bliźniaczymi łóżkami. Do dyspozycji gości jest telewizor z odbiorem telewizji satelitarnej bądź filmów video. W apartamencie znajduje się biurko, pojemna szafa z lustrem, toaletka, telefon. Marmurowa łazienka wyposażona jest w wannę, podwójną umywalkę, WC i osobny prysznic. Niektóre apartamenty tego typu mogą pomieścić 3 osoby.

Medallion Suite - to bardzo wygodny (48 m2) apartament z werandą (8 m2) wyposażoną w meble wypoczynkowe. Znajduje się tutaj jedna sypialnia z podwójnym łóżkiem (queen-size bed) lub dwoma bliźniaczymi łóżkami. Ww. apartament posiada część wypoczynkową i jadalną. Rezydenci tego apartamentu będą mieć do swojej dyspozycji dwa telewizory z możliwością odbioru telewizji satelitarnej lub filmów video, odtwarzacz CD, biurko, toaletkę, telefon. Medallion Suite ma jedną marmurową łazienkę z podwójną umywalką, wanną, osobnym prysznicem i WC. W apartamencie znajduje się przestronna szafa z lustrem.

Silver Suite - to nieco mniejszy, ale wciąż bardzo przestronny apartament (65 m2) z werandą (10-12,5 m2) wyposażoną w meble wypoczynkowe. Podróżni, którzy wybiorą Silver Suite będą mieć do dyspozycji jedną sypialnię, w której mieści się podwójne łóżko (queen-size bed) lub dwa bliźniacze łóżka. W apartamencie znajduje się część wypoczynkowa z rozkładaną kanapą i część jadalna. Marmurowa łazienka wyposażona jest w podwójną umywalkę, wannę, a także osobny prysznic i WC. Do dyspozycji gości jest telewizor plazmowy, odtwarzacz video i DVD, telefon. W apartamencie znajduje się biurko, toaletka, pojemna szafa z lustrem, ekspres do kawy Lavazza. Istnieje możliwość zakwaterowania trzeciej osoby.

Owner's Suites - są to przestronne i eleganckie apartamenty (112, 119, 131, 133 m2) z werandą (19 m2) wyposażoną w meble wypoczynkowe. Tego typu kabiny występują w dwóch wersjach: z jedną lub dwiema sypialniami, w których znajduje się podwójne łóżko(a) (queen-size bed) lub osobne łóżka bliźniacze. W apartamencie wyróżnić można dwie przestronne części: wypoczynkową i jadalną. Do dyspozycji gości jest telewizor plazmowy, odtwarzacz video i DVD, biurko, toaletka, telefon, pojemne szafy z wbudowanym sejfem, ekspres do kawy Lavazza. Apartament wyposażony jest w dwie marmurowe łazienki z podwójnymi umywalkami, oddzielnym prysznicem, WC (dodatkowo w jednej łazience jacuzzi i bidet). Gości zamieszkujących ww. apartament obsługiwać będzie kamerdyner. Dodatkowo podróżni mają możliwość korzystania z bezpłatnego serwisu prania (usługa nie obejmuje czyszczenia chemicznego.

Royal Suite - bardzo przestronny apartament (122-126 m2) z dwiema werandami (10-11 m2) wyposażonymi w meble wypoczynkowe. Tego typu kabiny dostępne są w dwóch wariantach: z jedną bądź dwiema sypialniami, w których znajduje się podwójne łóżko(a) (queen-size bed) lub osobne, bliźniacze łóżka. W apartamencie są dwie części: wypoczynkowa i jadalna. Do dyspozycji gości jest telewizor plazmowy, odtwarzacz video i DVD, biurko, toaletka, telefon, pojemne szafy z wbudowanym sejfem, ekspres do kawy Lavazza. Apartament wyposażony jest w dwie marmurowe łazienki z podwójnymi umywalkami, oddzielnym prysznicem, WC (dodatkowo w jednej łazience jest jacuzzi i bidet). Gości zamieszkuących ww. apartament obsługiwać będzie kamerdyner. Dodatkowo podróżni mają możliwość korzystania z bezpłatnego serwisu prania (usługa nie obejmuje czyszczenia chemicznego).

Grand Suite (Rossellini Suite) - są to przestrzenne i bardzo elegancje apartamenty (119, 122, 131, 133 m2) z dwiema werandami (10-11 m2), które są wyposażone w meble wypoczynkowe. Tego typu kabiny występują w wersji z dwiema lub jedną sypialną, w której znajduje się podwójne łóżko(a) (queen-size bed) lub dwa bliźniacze łóżka. W apartamencie są dwie części: wypoczynkowa i jadalna. Do dyspozycji gości jest telewizor plazmowy, odtwarzacz video i DVD, biurko, toaletka, telefon, pojemne szafy z wbudowanym sejfem, ekspres do kawy Lavazza. Apartament wyposażony jest w dwie marmurowe łazienki z podwójnymi umywalkami, oddzielnym prysznicem, WC (dodatkowo w jednej łazience jacuzzi i bidet). Gości zamieszkujących ww. apartament obsługiwać będzie kamerdyner. Dodatkowo podróżni mają możliwość korzystania z bezpłatnego serwisu prania (usługa nie obejmuje czyszczenia chemicznego). Wśród apartamentów Grand Suite występuje jeden szczególny - Rossellini Suite, którego wnętrze zostało zainspirowane indywidualnym stylem Isabelli Rossellini.

Galeria zdjęć statku Silver Shadow

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK