Niebieska Mila
Niebieska Mila - BIG
Niebieska Mila - Rzetelna Firma

Rejsy wycieczkowe statkami pasażerskimi
Biuro Podróży Niebieska Mila

Zarezerwuj swój rejs
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Costa Fortuna

rok budowy - 2003
liczba pasażerów - 3470

Niezwykle komfortowa i wyszukana konstrukcja statku Costa Fortuna wzorowana jest na starych włoskich parowcach, przemierzających w przeszłości oceany. Olśniewające i czarujące wnętrze statku Costa Fortuna zachwyci każdego pasażera. Często odwiedzany przez Gości Buffet Restaurant usytuowany jest na zewnętrznym pokładzie i rozpościera się na przestrzeni wokół dwóch basenów. Przestrzenna i bogato wyposażona siłownia zaprasza zwolenników aktywnego wypoczynku, a świetnie zaprojektowany Lido Deck zapewnia odpoczynek Gościom chcącym zażywać kąpieli słonecznych. Basen z wysuwanym, szklanym zadaszeniem umożliwia zabawę bez względu na dopisującą pogodę.

Atrakcje statku Costa Fortuna

- restauracje

- bary

- dyskoteki

- baseny

- jacuzzi

- basen dla dzieci

- zjeżdżalnia wodna

- sala gier

- teatr

- kasyno

- klub zabaw dla dzieci

- salon gier wirtualnych

- boisko sportowe

- trasa do joggingu

- centrum fitness

- centrum odnowy biologicznej

  (sauna, masaże)

- salon piękności

- fryzjer

- sklepy wolnocłowe

- galeria sztuki

- biblioteka

- kafejka internetowa

- kapliczka

- sala konferencyjna

Rodzaje kabin na statku Costa Fortuna

Inside - klimatyzowane kabiny wewnętrzne o pow. 13,9 m2. W pokojach znajdują się 2 łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Single Inside - klimatyzowane kabiny wewnętrzne o pow. 14,7 m2 . Kabiny przeznaczone są dla jednej osoby. W pokojach znajdują się jedno łóżko pojedyncze, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Outside z oknem - klimatyzowane kabiny z oknem o pow. 17,7 m2. W ramach wyposażenia dwa łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Single Outside z oknem - klimatyzowane kabiny z oknem o pow. 19,8 m2. Kabiny przeznaczone są dla jednej osoby. W pokojach znajduje się jedno łóżko pojedyncze, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf, a w łazienkach: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów.

Veranda - komfortowe kabiny z balkonem o pow. 20,4 m2. W ramach wyposażenia dwa łóżka pojedyncze lub jedno podwójne, telefon, telewizja satelitarna, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Apartamenty Mini Suite z balkonem - eleganckie apartamenty o pow. 31,3 m2. Wyposażone są w dwa łóżka pojedyncze lub jedno duże podwójne, telefon, telewizję satelitarną, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: prysznic, umywalka, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Apartamenty Suite z balkonem - eleganckie apartamenty o pow. 42,4 m2. Wyposażone są w dwa łóżka pojedyncze lub jedno duże podwójne, sofę, telefon, telewizję satelitarną, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Apartamenty Grand Suite z balkonem - eleganckie apartamenty o pow. 48,3 m2. Wyposażone są w jedno duże podwójne łóżko lub dwa łóżka pojedyncze, dwuosobową sofę, telefon, telewizję satelitarną, mini bar i sejf. W łazienkach znajdują się: wanna, 2 umywalki, WC i suszarka do włosów. Pomieszczenia są klimatyzowane.

Galeria zdjęć statku Costa Fortuna

Kliknij zdjęcie, aby powiększyć.

 

Biuro Podróży Niebieska Mila
tel. 61 861 42 00
rejsy@niebieskamila.pl

Rejsy wycieczkowe - wakacje dla całej rodziny

Oferta Biura Podróży Niebieska Mila to rejsy wycieczkowe po morzach i oceanach całego świata. Rejs statkiem pasażerskim to nowy,
luksusowy sposób spędzania wakacji, zwiedzania świata oraz poznawania nowych kultur i zwyczajów.

Opublikowane na stronach www.niebieskamila.pl informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

® Niebieska Mila jest zarejestrowaną marką handlową.

© Wszystkie materiały zamieszczone w serwisie internetowym są własnością Biura Podróży Niebieska Mila i podlegają ochronie prawnej.

Nasz serwis korzysta z plików cookies – zobacz w jakim celu. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo określić warunki przechowywania i dostępu plików cookies poprzez zmianę ustawień przeglądarki.
OK